Най-четени
1. radostinalassa
2. zahariada
3. planinitenabulgaria
4. kvg55
5. iw69
6. ivandimitrovbets
7. bven
8. grigorsimov
9. wonder
10. bogolubie
11. iliaganchev
12. mt46
13. meto76
14. reporter
2. zahariada
3. planinitenabulgaria
4. kvg55
5. iw69
6. ivandimitrovbets
7. bven
8. grigorsimov
9. wonder
10. bogolubie
11. iliaganchev
12. mt46
13. meto76
14. reporter
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. dominos
8. savaarhimandrit
9. deathmetalverses
10. no1name
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. dominos
8. savaarhimandrit
9. deathmetalverses
10. no1name
Постинг
13.09.2025 13:13 -
Светът, в който живеем...
Автор: feq
Категория: Други
Прочетен: 833 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 13.09.2025 13:18
Прочетен: 833 Коментари: 0 Гласове:
6
Последна промяна: 13.09.2025 13:18
Живеем в свят, в който телефонът вибрира по-силно от сърцето.
Живеем в свят, в който храната е пълна с химия, а сапунът съдържа мед и витамини.
Живеем в свят, в който телевизорите са по-тънки, а хората са по-дебели.
Живеем в свят, в който телефоните са по-умни от собствениците си.
Живеем в свят, в който рисуването на графити е престъпление, а убиването на бик е изкуство.
Живеем в свят, в който начинът, по който се обличаш е по-ценен от начина, по който мислиш.
Живеем в свят, в който пицата пристига по-бързо от полицията или линейката.
Живеем в свят, в който животните са по-добри приятели от хората.
Живеем в свят, в който не се опитваш да решаваш проблеми, а живееш с тях.
Живеем в свят, в който погребението е по-важно от починалия, а сватбените тържества са по-важни от любовта.
Живеем в свят, в който социалните мрежи са пълни с радостни снимки и тъжни хора.
Живеем в свят, в който нещата се оценяват повече от хората.
Поуката каква е тука?
Сами сме си създали света и начина на мислене и живот ..
Живеем в свят, в който храната е пълна с химия, а сапунът съдържа мед и витамини.
Живеем в свят, в който телевизорите са по-тънки, а хората са по-дебели.
Живеем в свят, в който телефоните са по-умни от собствениците си.
Живеем в свят, в който рисуването на графити е престъпление, а убиването на бик е изкуство.
Живеем в свят, в който начинът, по който се обличаш е по-ценен от начина, по който мислиш.
Живеем в свят, в който пицата пристига по-бързо от полицията или линейката.
Живеем в свят, в който животните са по-добри приятели от хората.
Живеем в свят, в който не се опитваш да решаваш проблеми, а живееш с тях.
Живеем в свят, в който погребението е по-важно от починалия, а сватбените тържества са по-важни от любовта.
Живеем в свят, в който социалните мрежи са пълни с радостни снимки и тъжни хора.
Живеем в свят, в който нещата се оценяват повече от хората.
Поуката каква е тука?
Сами сме си създали света и начина на мислене и живот ..
Повикаха чистачката в болницата на съвещ...
Сърцата ни, дарени да обичаме
Окончателното самоубийство на Гейвропа –...
Сърцата ни, дарени да обичаме
Окончателното самоубийство на Гейвропа –...
Няма коментари
Търсене
Блогрол
1. Сбогом Котанка! :(
2. Невъзможна любов
3. Най-четеният ми постинг - Интересно за рибите
4. Какво си, ЛЮБОВ?
5. Ася - усмивка
6. Ако бях...
7. Ин и Ян
8. За споделянето...
9. Мисис Съдба
10. Тайната...
11. Нещо като приказка...
12. Хорхе Букай
13. Тренировъчен полет до Юпитер
14. Космическо пътешествие - 2008
15. Галактиките
16. Мъглявините
17. Уроците на живота
18. На цветята - с Любов!
19. Адажио - вълшебство от звук и картини от Космоса!
20. Синя роза за теб, моя любов!
21. Мои стихове
2. Невъзможна любов
3. Най-четеният ми постинг - Интересно за рибите
4. Какво си, ЛЮБОВ?
5. Ася - усмивка
6. Ако бях...
7. Ин и Ян
8. За споделянето...
9. Мисис Съдба
10. Тайната...
11. Нещо като приказка...
12. Хорхе Букай
13. Тренировъчен полет до Юпитер
14. Космическо пътешествие - 2008
15. Галактиките
16. Мъглявините
17. Уроците на живота
18. На цветята - с Любов!
19. Адажио - вълшебство от звук и картини от Космоса!
20. Синя роза за теб, моя любов!
21. Мои стихове
