Най-четени
1. radostinalassa
2. zahariada
3. planinitenabulgaria
4. kvg55
5. iw69
6. ivandimitrovbets
7. bven
8. grigorsimov
9. wonder
10. bogolubie
11. iliaganchev
12. mt46
13. meto76
14. reporter
2. zahariada
3. planinitenabulgaria
4. kvg55
5. iw69
6. ivandimitrovbets
7. bven
8. grigorsimov
9. wonder
10. bogolubie
11. iliaganchev
12. mt46
13. meto76
14. reporter
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. dominos
8. savaarhimandrit
9. no1name
10. deathmetalverses
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. dominos
8. savaarhimandrit
9. no1name
10. deathmetalverses
Постинг
27.03.2009 19:00 -
Да бъдеш или не, българино...?
Автор: feq
Категория: Други
Прочетен: 3481 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 27.03.2009 20:14
Прочетен: 3481 Коментари: 4 Гласове:
1
Последна промяна: 27.03.2009 20:14
Патриотична верижка по инициатива на: (1).gif)
(1).gif)
http://pegas08.blog.bg/viewpost.php?id=314210
http://kleopatrasv.blog.bg/viewpost.php?id=314005
Хубава си, моя горо!
текст: Любен Каравелов
музика: народа
Хубава си, моя горо,
миришеш на младост,
но вселяваш в сърцата ни
само скръб и жалост. /2
Който веднъж те погледне,
той вечно жалее,
че не може под твоите
сенки да изтлее. /2
А комуто стане нужда
веч да те остави,
той не може дорде е жив
да те забрави. /2
Любен Каравелов пише знаменитото си стихотворение, тъгувайки прокуден в Румъния. Песента, която е с ярко изразен носталгичен характер и до днес се пее от българите в чужбина с умиление за Отечеството.
Продължете, верижката, приятели!!!
Бъдете сплотени в тези трудни времена! (2).gif)
Върха си !
цитирайХубава си ни е гората, наша си е!
България има всички природни дадености.
И от РАЙ да не я превръщаме сами в АД...
Пазете природата чиста!
Сигнализирайте за поголовното изсичане на вековни дървета и масовото избиване на диви защитени животни.
Почивайте в планината. Обичайте България!
цитирайБългария има всички природни дадености.
И от РАЙ да не я превръщаме сами в АД...
Пазете природата чиста!
Сигнализирайте за поголовното изсичане на вековни дървета и масовото избиване на диви защитени животни.
Почивайте в планината. Обичайте България!
Поздрави за постинга!! Чудесно е, че мислим за слотяването ни! Дано имаме ум и разум да разберем, че трябва да запазим България в тези времена, когато се размиват границите! Хубав ден!!
цитирайПри теб наистина има една хубава и позабравена народна песен. Нека, който иска да я чуе:
http://tota.blog.bg/viewpost.php?id=314394
Да продължим верижката - подкрепете българското!!!
цитирайhttp://tota.blog.bg/viewpost.php?id=314394
Да продължим верижката - подкрепете българското!!!
Търсене
Блогрол
1. Сбогом Котанка! :(
2. Невъзможна любов
3. Най-четеният ми постинг - Интересно за рибите
4. Какво си, ЛЮБОВ?
5. Ася - усмивка
6. Ако бях...
7. Ин и Ян
8. За споделянето...
9. Мисис Съдба
10. Тайната...
11. Нещо като приказка...
12. Хорхе Букай
13. Тренировъчен полет до Юпитер
14. Космическо пътешествие - 2008
15. Галактиките
16. Мъглявините
17. Уроците на живота
18. На цветята - с Любов!
19. Адажио - вълшебство от звук и картини от Космоса!
20. Синя роза за теб, моя любов!
21. Мои стихове
2. Невъзможна любов
3. Най-четеният ми постинг - Интересно за рибите
4. Какво си, ЛЮБОВ?
5. Ася - усмивка
6. Ако бях...
7. Ин и Ян
8. За споделянето...
9. Мисис Съдба
10. Тайната...
11. Нещо като приказка...
12. Хорхе Букай
13. Тренировъчен полет до Юпитер
14. Космическо пътешествие - 2008
15. Галактиките
16. Мъглявините
17. Уроците на живота
18. На цветята - с Любов!
19. Адажио - вълшебство от звук и картини от Космоса!
20. Синя роза за теб, моя любов!
21. Мои стихове
